Комунальний заклад "Костянтівська загальноосвітня школа І ступеня Зміївської районної ради Харківської області"

Наша школа

Найдавніші документальні згадки про існування школи в нашому селі сягають 1732 р., Запис про це  можна знайти  в історичній праці  професора  Багалія Д.І.  «Історія  Слобідської України».

Спочатку церковно-приходська школа була розташована в Гончарівському  маєтку. За майже 300-літню історію існування заклад змінював своє  розташування.

Приміщення в якому зараз розташована школа було збудовано в 1968 році на місці зруйнованої  церкви.

В 2005 році  за рахунок коштів Зміївської районної ради  замінено  старий котел  на новий, придбано сучасні парти, які відповідають  віку та зросту дітей. В 2010 році  фермерське   господарство РеВік  подарувало школі сучасний персональний комп’ютер, принтер, колонки та виділило кошти на ремонту приміщення та освітлення школи.

Починаючи з 70-х років кількість жителів села постійно зменшується, а відтак і зменшується кількість учнів. Якщо у 1985 році  в школі навчалось 50 учнів і працювало 12 вчителів, то станом на 01.09.2017 року  в школі навчається 8 учнів. Але школа продовжує працювати і   відіграє значну роль  у суспільному житті територіальної  громади. Всі  масові заходи  проводяться  в  приміщені  школи  та за сприяння  вчителів  та  учнів  школи.

Оскільки в с. Костянтівка  відсутній дитячий садок, всі діти дошкільного віку проходять підготовку  на базі школи за програмою «Впевнений старт». Індивідуально-групова робота  дає можливість приділяти  більше уваги кожному учню.